top of page

O nás/kontakt

Zdravé jídlo

Twin recipe

Možná přemýšlíte, proč zrovna twin recipe. Jednoduše proto, že jsme dvě sestry, dvojčata - Marcela a Martina. Vaření jsme si oblíbily a začala nás bavit i tvorba vlastních receptů. Rády bychom všem ukázaly, že vařit je jednoduché, stačí mít jen správný recept.

Při vaření používáme suroviny, které jsou podle nás vhodnější, lépe stravitelné nebo více výživné - tudíž by se dalo říct, že vaříme se zdravých surovin (i když toto označení používáme nerady).  

Proč jsme se vlastně začaly zajímat o to, co jíme?

Vyrůstaly jsme na vesnici, kde se nic moc o zdravém stravování většinou nedozvíte. 

Už v mladí jsme se necítily příliš aktivně - zvýšená únava, nekvalitní nehty, vlasy, negativita a mnohé další. Celkově jsme se jednoduše řečeno necítily dobře ve vlastním těle, a právě proto jsme se rozhodly začít žít zdravě. 

A s tímto životním stylem jsme už dlouhodobě spokojeny. Jídlo je rozmanitější, máme více energie, chuti do života a hlavně se cítíme mnohem lépe.  

Co děláme?

Tvorba receptů

Na tomto webu hlavně tvoříme a přidáváme naše vlastní recepty.

Snažíme se tvořit recepty na všechny různé typy jídel, aby zde byl rozmanitější výběr.  

Naše recepty nejsou náročné a věříme, že si každý vybere. ❤

Tvorba jídelníčků

V kategorii "jídelníček" se dozvíte i veškeré informace o tvorbě jídelníčků. Na stejné stránce si můžete stáhnout i ukázku zdarma. Naším cílem je naučit lidi stravovat se zdravě a to pomocí běžného jídla a bez pomoci různých náhražek a podobných "zázračných" produktů.

Základy stravování

V dnešní době se často potkáváme s tím, že chce někdo hubnout nebo jen žít o trochu zdravěji, aby se cítil lépe - a proto na našem blogu najdete i základy stravování.

Pro další informace se připojte do naší facebookové skupiny. 👇

Provozovatel webu

Bc. Martina Kudrnová

podnikatel zapsaný v živnostenském rejstříku

Ostrov nad Oslavou 284

59445

Česká republika

bottom of page