top of page

Raffaello lívance

Aktualizováno: 16. 12. 2023

Raffaello určitě znáte, a možná jste už zkoušeli i raffaello dort - ale znáte tyto lívance?


Recept vznikl spojením více různých receptů - a lívance si v podstatě můžete udělat jaké chcete, ale nejlepší jsou asi ty klasické nebo vanilkové. Alespoň k tomuto krému. Popřípadě by to mohlo fungovat i s oříškovými lívanci. Vyzkoušíte je?

Recept na raffaello lívance:


Potřebujete:

Lívance: 250g špaldové celozrnné mouky 130g mléka 1/2 lžičky sody 1 lžička kypřícího prášku 2 vejce sůl 4 lžičky cukru 140g řeckého jogurtu


Postup:

1. Vše důkladně smíchejte (ingredience by měly být pokojovou teplotu) a můžete smažit na oleji. 2. Mezitím si můžete připravit krém.


Krém: 30g másla 15g vanilkového proteinu 100g mléka 75g sušeného mléka 75g mléčných bebe sušenek 50g kokosu


Postup:

1. Smíchejte rozpuštěné máslo s proteinem a promíchejte. Přidejte rozdrcené sušenky, kokos a poté sušené mléko. 2. Promíchejte a přidávejte mléko podle toho, aby se směs dala roztírat, ale zároveň nebyla příliš tekutá. 3. Na lívanec natřete krém, položte další lívanec a opakujte. Na poslední lívanec natřete krém a posypte kokosem. Krém natřete i po stranách a také naneste kokos. A přidejte mandle jako ozdobu.

Nebo ozdobte jak chcete Místo proteinu můžete dát vanilkový extrakt a popřípadě cukr, ale asi to bude dost sladké i bez toho.134 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page