top of page

Špenátové těstoviny s cottage omáčkou

Kombinace špenátu a těstovin je jednoduše dokonalá. A co když k tomu přidáte ještě omáčku s krémovou konzistencí? Máte v rukou recept nejen plný chutí, ale také bohatý na bílkoviny. Tyto těstoviny se špenátovou cottage omáčkou mohou být skvělým řešením nejen pro rychlý oběd, ale také jako vynikající volba pro svačinu do krabičky! Vyzkoušejte tyto špenátové těstoviny s cottage omáčkou.


Jednoduchý, rychle hotový a snadný recept, který je zároveň zdravý a vyžaduje jen několik málo minut přípravy. Ideální volba pro ty, kteří si chtějí dopřát chutný oběd bez zbytečné námahy a dlouhého čekání.

Na našem webu najdete mnoho dalších receptů na těstoviny, a to nejen ty se špenátem. Určitě si tak vyberete takový recept, na kterém si pochutnáte. Věříme, že se zamilujete do našich receptů stejně jako my.


Cottage sýr je skvělou ingrediencí, která dodává těstovinám příjemnou krémovou konzistenci a také vyšší množství bílkovin. Cottage sýr je také lépe stravitelný, obsahuje méně laktózy a lze použít víceméně do všech receptů a to nejen těch slaných. Ať už se rozhodnete použít cottage sýr do čehokoli, určitě nezapomeňte vyzkoušejte i tento jednoduchý recept na těstoviny a cottage omáčkou:

špenátové těstoviny s cottage omáčkou

Chcete číst dál?

Chcete-li pokračovat ve čtení tohoto exkluzivního příspěvku, zaregistrujte se na twinrecipe.com.

472 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page