top of page

Zdravé brownies s jahodovou polevou

Hledáš recept na jednoduchý a zdravý dezert, který si zamiluješ? Tento si můžeš dopřát klidně i jako zdravou snídani! Díky pečlivě vybraným ingrediencím se jedná o vyvážený recept, který si zamiluješ! Je velmi jednoduchý, rychle hotový a chutná skvěle! Jíst dezert ke snídani je možná zvláštní ale tento si můžeš dopřát bez výčitek! Skvěle se hodí do zdravého jídelníčku.


Tyto zdravé brownies s jahodovou polevou kombinují výraznou čokoládovou chuť s jemnou jahodovou polevou, které se skvěle doplňují a jsou krásně krémové. Díky tomu je tento recept velmi vláčný, přesně tak, jak by mělo brownies chutnat! Proto ho milujeme. Ideální pro každého milovníka čokolády!


Brownies je typicky dezert z mouky, kakaa, másla a cukru, často i čokolády. Ale existuje mnoho různých verzí, ať už těch nezdravých tak i těch zdravých - existují fazolové, cizrnové, z řeckého jogurtu, banánové a tak dále. Nejedná se tedy o pravé brownies ale chuťově se tento recept brownies podobá. Podobá se mu i svojí velmi vláčnou strukturou. Tento recept máme moc rádi a patří k našim oblíbeným! Tak ho vyzkoušej:

Zdravé brownies s jahodovou polevou

Recept na zdravé brownies s jahodovou polevou:


Chcete číst dál?

Chcete-li pokračovat ve čtení tohoto exkluzivního příspěvku, zaregistrujte se na twinrecipe.com.

57 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
コメントが読み込まれませんでした。
技術的な問題があったようです。お手数ですが、再度接続するか、ページを再読み込みしてださい。
bottom of page