top of page

Jednoduché tvarohové muffiny

Zkus tyhle jednoduché tvarohové muffiny, které jsou hotové za pár minut! Navíc chutnají naprosto božsky - muffiny jsou krásně vláčné! Jde o zdravý recept z tvarohu, který zvládne připravit naprosto každý a z běžně dostupných surovin!


Muffiny jsou skvělým dezertem, který zvládne každý - v této verzi navíc obsahují i větší množství bílkovin! Také jde o další ze skvělých tvarohových receptů, které na našem webu už najdeš. Jednoduché tvarohové muffiny jsou skvělou kombinací muffinů a tvarohu, a proto jsou to jedny z těch nejlepších, tyhle prostě musíš zkusit!


Recept je jednoduchý, zdravý a nenáročný. Jde trochu přizpůsobit, pokud chceš, ale to najdeš až u samotného receptu v poznámkách! K přípravě tohohle receptu nepotřebuješ nic speciálního, stačí ti běžné ingredience, které seženeš v každém obchodě. Je tedy skvělou volbou, když hledáš něco z malého množství ingrediencí nebo z ingrediencí, které doma pravděpodobně už máš!


K přípravě těchto jednoduchých tvarohových muffinů jsme použily tyhle silikonové formy, které najdeš tady. Silikonové formy jsou vhodnější, protože z nich muffiny jde jednoduše vyndat, což se hodí hlavně u těchto muffinů s náplní. Navíc silikonové formy jdou umýt mnohem jednodušeji, než ty klasické, což je další výhoda. K přípravě pak potřebuješ už jen ingredience a poté troubu a to je vše.

Jednoduché tvarohové muffiny

Recept na jednoduché tvarohové muffiny:


Potřebujete (10ks):

Chcete číst dál?

Chcete-li pokračovat ve čtení tohoto exkluzivního příspěvku, zaregistrujte se na twinrecipe.com.

Štítky:

285 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page