top of page

Čokoládový ovesný koláč

Vyzkoušej si připravit tento jednoduchý čokoládový ovesný koláč, který zabere jenom pár minut. Je to tip na jednoduchou a zdravou snídani, kterou zvládneš během pár minut. Jedná se v podstatě o recept na pečenou ovesnou kaši, což je jeden z našich oblíbených způsobů, jak ovesnou kaši připravit (spolu s ovesnou kaší přes noc).


Tyto pečené ovesné vločky jsou na styl Ferrero Rocher, jenom v mnohem zdravějším provedení. Jedná se dokonalé spojení čokolády a lískových oříšků. Ale v této podobě si ho můžete dopřávat bez výčitek a mnohem častěji! Samozřejmě nechutná jako Ferrero Rocher, jenom je chutí této cukrovinky inspirováno. Navíc obsahuje i další ingredience, díky kterým se od chuti Ferrero Rocher oddaluje ale my můžeme říct, že se k této chuti neuvěřitelně hodí a tvoří naprosto dokonalou kombinaci.


My si recept připravily do pekáčku o rozměrech 20x15 cm ale můžeš si ho připravit klidně i do jiných nádob nebo například do muffinových formiček, do zapékacích misek nebo do čehokoli jiného, co lze dát do trouby. Je jedno, v jaké formě si tento recept připravíš! Záleží především na chuti a ta je skvělá. Poleva se přidává až po upečení ale klidně si z ní můžeš udělat přeliv podle toho, do jaké formy recept uděláš. Tak už na nic nečekej a vyzkoušej tento jednoduchý recept:

Čokoládový ovesný koláč

Recept na čokoládový ovesný koláč:


Chcete číst dál?

Chcete-li pokračovat ve čtení tohoto exkluzivního příspěvku, zaregistrujte se na twinrecipe.com.

214 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page