top of page

Jednoduché kokosové kostky v čokoládě

Dokonalá kokosová svačinka, na kterou ti stačí pouhé 3 ingredience! Vyzkoušej tyhle jednoduché kokosové kostky v čokoládě, které tě potěší svojí chutí! Jsou bez přidaného cukru a stačí ti na ně 3 základní ingredience. Kokosové kostky si můžeš i koupit - a to jak ty s čokoládou tak i bez ní. Ale proč si je kupovat, když je tak jednoduché připravit si je i doma? Zvládne je každý - i malé dítě!


Pokud patříš mezi milovníky kokosu, máme pro tebe naprosto dokonalý recept. Ale na našem webu najdeš již více kokosových receptů, které také chutnají skvěle - tak je nezapomeň vyzkoušet. Pokud chceš spíš nějaký pečený recept na plech, vyzkoušej tyto kokosové bounty řezy a nebo tento kokosový koláč s tvarohem. I tyhle zdravé kokosové řezy stojí za to! Jestli máš chuť spíš na nepečené recepty s kokosem, vyzkoušej náš jednoduchý recept na kokosovou ovesnou kaši přes noc a nebo tyto nepečené kokosové sušenky.


Tyto jednoduché kokosové kostky v čokoládě jsou ale ze všech nejlehčí! A proto je vhodný pro každého, kdo hledá kokosový recept, který zabere jenom chvilku, minimum práce a také ingrediencí. My si tento recept zamilovali a věříme, že ti bude také chutnat!

Recept na jednoduché kokosové kostky v čokoládě:

Chcete číst dál?

Chcete-li pokračovat ve čtení tohoto exkluzivního příspěvku, zaregistrujte se na twinrecipe.com.

Štítky:

372 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page