top of page

Zdravá jablečná svačinka

Aktualizováno: 28. 4.

Máme skvělou zprávu pro všechny milovníky jablek. Vyzkoušej tento zdravý recept, který je skvělý nejen jako svačinka ale i jako zdravá snídaně. Stačí ti jenom minimum ingrediencí, času a také si ji můžeš připravit dopředu! Prostě dokonalý recept na zdravou snídani. Tato zdravá jablečná svačinka tě naprosto ohromí!


Pokud máš rád/a jablka, jsi na správném místě. My jablka i jablečné recepty milujeme, a tak jich můžeš na našem webu najít již desítky. A nejlepší na tom je, že jsou velmi jednoduché a především zdravé! Podívej se na další jablečné recepty, máme tu pro tebe ty nejlepší:


Tento recept vychází ze skvělé kombinace arašídového másla, jablka a řeckého jogurtu. Tato kombinace je naprosto skvělá i sama o sobě ale my jsme ji pozvedly ještě o kousek výš! Vyzkoušej i tuto dokonalou kombinaci plnou chutí.


Tento recept obsahuje i dostatek bílkovin, proto si ho můžeš klidně připravit i na snídani! A pokud chceš náhodou ještě více bílkovin, vždy si do této skleničky můžeš přidat proteinový prášek! Např. vanilkový se hodí naprosto skvěle. Ale přidávat ho nemusíš, my samy jsme tento recept připravily bez proteinového prášku!


Tato zdravá jablečná svačinka je dokonalým receptem pro každého, kdo má rád jablka, hledá něco jednoduchého a rychlého a nechce špinit příliš nádobí. Pokud to zní jako něco, co chceš, připrav si náš jednoduchý recept na jablečnou svačinku!

zdravá jablečná svačinka

Zdravá jablečná svačinka:


Potřebuješ (na 2 skleničky):


Postup:

  1. Promíchej skyr, ořechové máslo, extrakt a sirup. Dej do skleničky.

  2. Nakrájej jablka na kousky a povař je na pánvi do měkka spolu s cukrem a skořicí.

  3. Přendej uvařená jablka do skleničky. Můžeš posypat plátky či kousky mandlí!

  4. Podávej a nebo můžeš nechat v lednici přes noc.

Pár poznámek na konec:

Tato zdravá jablečná svačinka nám chutná více, když jsou jablíčka teplá ale klidně si ji můžeš nechat přes noc v lednici do dalšího dne! I tak chutná naprosto skvěle!


Místo skyru či řeckého jogurtu můžeš klidně použít i tvaroh, protože kombinace jablek a tvarohu je také naprosto úžasná!


Plátky či kousky mandlí můžeš vynechat či vyměnit za jiné ořechy. Ale jablíčka se s mandlemi krásně hodí, takže doporučujeme použít právě mandle!


Recept je sice ve dvou skleničkách ale co se týče kalorické hodnoty, je spíš nižší, takže si to klidně můžeš připravit jako jednu porci, obzvlášť pokud si tento recept připravíš na snídani! Ale to už záleží na tom, jak si zvyklý/á jíst!


Hledáš víc receptů do skleniček? Na našem webu jich najdeš už několik! Zkus třeba tohle tiramisu ve skleničce! Obzvlášť pokud máš rád kávu. Můžeš vyzkoušet i banánový pudink s čokoládou nebo kokosovou ovesnou kaši přes noc - ideální pro všechny milovníku kokosu. Stejně tak i toto zdravé Raffaello do mističky. Skvělý je i tento krtkův dort do skleničky!


Ať už si vybereš jakýkoli z našich receptů, věříme, že si ho zamiluješ a pochutnáš si na něm! Všechny tyto recepty mají společnou svoji jednoduchost a rychlost přípravy, takže pokud nechceš trávit v kuchyni příliš času ale zároveň si chceš dopřát něco chutného a zdravého, jedná se o naprosto dokonalé recepty, které tě potěší!


Líbí se ti naše recepty? Dej nám vědět do komentářů, jak ti tento recept chutnal! Klidně se pochlub i fotografií! Pokud máš nějaké otázky, neboj se zeptat, můžeš opět v komentářích a nebo nám můžeš kdykoli napsat a my rády pomůžeme!


Doufáme, že si na našich receptech pochutnáš a přejeme ti dobrou chuť a pěkný den!


Chcete číst dál?

Chcete-li pokračovat ve čtení tohoto exkluzivního příspěvku, zaregistrujte se na twinrecipe.com.

617 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page